Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
J&R Technology Limited
Ana sayfa

J&R Technology Limited

Çin J&R Technology Limited Sertifikalar
Çin J&R Technology Limited Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

J&R Technology Limited

J&R Technology Limited
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : J & R
Yıl kurulan : 2008
İhracat p.c : 90% - 100%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
J&R, Asya'daki acil durum telefonlarının, endüstriyel telefonların, patlamaya dayanıklı telefonların ve kamu telefonlarının en profesyonel üreticilerinden biridir. Dünyanın dört bir yanındaki binlerce müşteriyle olan başarılı işbirliği ve yüzlerce projeye destek bizi güvenilir ve popüler bir endüstriyel telefon ve telefon aksesuarı tedarikçisi yaptı. Başlıca ürünlerimiz hava koşullarına dayanıklı telefonlar, patlamaya dayanıklı telefon, cezaevi telefonları, acil durum telefonları, asansör telefonları, akustik telefon kabinleri ve telefon kitlerini içerir. Tüm telefonlarımız Analog, SIP / VoIP, GSM ve 3G versiyonlarında mevcuttur.

Farklı endüstriyel telefonların güvenilir bir tedarikçisi olarak, ekipman ve sistemleri dünyanın her yerindeki farklı müşteriler ve kullanıcılarla paylaşıyoruz. Profesyonel hizmet ve mükemmel kalite ABD, Çin, Tayland, Malezya, Türkiye, İsrail, Yunanistan, İspanya, Fransa, İngiltere, Danimarka, Güney Afrika, Avustralya, Meksika, Kolombiya, Şili dahil olmak üzere 80'den fazla ülkede itibar kazanmamızı sağladı vb.

Sadece geliştirme ve kalite kontrolünde değil, aynı zamanda pazarlama ve satış sonrasında da üretimimizin herhangi bir prosedürü sırasında bağlılık ve meslek hedefimiz olmuştur. Her bir potansiyel müşteriye özel bireysel çözümler ve sistemler ile hizmet veriyoruz.

J&R teknolojisini seçin, güvenilir konuşmalar seçin.

İletişim bilgileri
J&R Technology Limited

İlgili kişi: Mr. Marvin

Tel: +86-135-1025-6386 (24 Hours Hotlines)

Faks: 86-755-27322197

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)