aboutus

J&R Technology Limited

J&R Technology Limited J&R Technology Limited J&R Technology Limited J&R Technology Limited J&R Technology Limited
1 2 3 4 5
J&R Technology Limited
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar: Dünya çapında
Markalar: J & R
No. Çalışanları: 100~400
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

J&R Technology Ltd., standart ve özel telefon çözümlerinin önde gelen tasarımcısı ve üreticisidir.Ürünlerimiz, çok çeşitli özel ve kamu işletmelerine, sektörlerine ve uygulamalarına endüstride kanıtlanmış ve yenilikçi yüksek kaliteli telefon teknolojisi sunar.

Ürünlerimiz telefon sistemlerini, endüstriyel telefonlar, hava koşullarına dayanıklı ağır hizmet telefonları, patlamaya dayanıklı telefonlar, saldırılara karşı dayanıklı umumi telefonlar, acil durum telefonları, yardım noktaları, çağrı istasyonları ve akustik telefon davlumbazları, telefon direkleri ve diğerleri gibi çeşitli telefon terminallerini içerir. telefon aksesuarları.

Endüstriyel telefonların güvenilir bir tedarikçisi olarak, dünyanın her yerindeki farklı müşteri ve kullanıcılarla ekipman ve sistemleri paylaşıyoruz.Ana pazarımız Güney Amerika, Kuzey Amerika, Avrupa, Avustralya, Güneydoğu Asya, Afrika, Orta Doğu ve diğer uluslararası pazarlardır.Ve dahil olmak üzere birçok uluslararası tanınmış şirketle iyi bir işbirliği kurduk.

Sadece geliştirme ve kalite kontrolünde değil, aynı zamanda pazarlama ve satış sonrasında da üretimimizin herhangi bir prosedürü sırasında özveri ve meslek bizim hedefimiz olmuştur.Her potansiyel müşteriye en uygun çözüm ve sistemlerle hizmet veriyoruz.

Geçmiş

2008'den itibaren J&R, Çin merkezli tasarım ve dayanıklı iletişim ekipmanı üreticisidir.

 

Sadece geliştirme ve kalite kontrolünde değil, aynı zamanda pazarlama ve satış sonrasında da üretimimizin herhangi bir prosedürü sırasında özveri ve meslek bizim hedefimiz olmuştur.Herhangi bir potansiyel müşteriye özel bireysel çözümler ve sistemlerle hizmet veriyoruz.


Misyon
J&R, insanlar, kuruluşlar ve sistemler arasında açık ve etkili iletişim sağlayan yenilikçi teknolojiler tasarlar ve üretir.Hayatlar tehlikede olduğu için zaman ve müdahale gerçekten önemli olduğunda, J&R'nin organik olarak tasarlanmış ölçeklenebilir sistemleri, müdahale ekiplerinin akıllıca, güvenle ve kolaylıkla tepki vermesini sağlar.


Görüş
J&R, yenilikçi iletişim ürünleri ve sistem çözümlerinin dünyanın en kapsamlı, işbirliğine dayalı ve güvenilir sağlayıcısı olmaya çalışmaktadır.


Değer
J&R üyeleri, kişisel ve ticari ilişkilerinde dürüstlük, şeffaflık ve işbirliğine değer verir.Müşterilerimizi anlamak ve onlara hizmet etmek, işimizi karlı bir şekilde büyütmek ve ekibin başarısına tüm paydaş katkılarını doğru bir şekilde değerlendirmek ve ödüllendirmek amacıyla bilgi ve bilgilerimizi açık, dürüst ve uygun bir şekilde paylaşırız.Başarımızı topluluğumuz ve ihtiyacı olanlarla paylaşmaya çalışıyoruz.

Hizmet

BİLGİ GEREKİYOR
Lütfen tüm ayrıntılarınızı eklediğinizden emin olun:
Kişi adı, E-posta/web sitesi, Tel/Faks (ülke kodunuzu dahil edin), şirket adı/adresi vb.
Lütfen tam model numaralarını, model açıklamalarını, sipariş miktarlarını ve diğer gereksinimleri belirtin.


SİPARİŞ KABUL
Tüm siparişler, fiyatlandırma ve teslimat tarihleri, hem fabrikamız hem de müşterilerimiz tarafından kabul ve onaya tabidir.Herhangi bir işi kabul etme veya reddetme hakkımız saklıdır.Daha sonra iptal edilen kabul edilen siparişler, iptal zamanına kadar yapılan çalışmalardan kaynaklanan maliyetleri tazmin etmek için bir iptal ücretine tabi olabilir.Önerilen öğelerdeki değişiklikler ve/veya değişiklikler, Alıcının fiyatını artırabilir veya azaltabilir.Değişikliklerin ve/veya değişikliklerin kabulü, talep edilen işin başlamasından önce karşılıklı olarak kararlaştırılacaktır.Alıcı, önerilen şartlara göre faturaların ödenmesi, makul hizmet ücretleri ve vadesinin geçmesi durumunda hesabın tahsil edilmesiyle ilgili tahsilat maliyetleri dahil olmak üzere tüm taahhütleri yerine getirmeyi kabul eder.


TESLİMAT
Normal teslimat süremiz, ödeme alındıktan sonra 2-3 haftadır.Gerçek teslim süresi, belirli model numaralarına, sipariş miktarına, ödeme koşullarına ve ayrıca müşterilerden gelen bazı özel gereksinimlere tabi olacaktır.J&R, kontrolümüz dışındaki nedenlerden kaynaklanan malların teslim edilememesinden sorumlu olmayacaktır.Tesisimizden iyi durumda ayrılmadan önce mallar dikkatli ve sıkı bir şekilde kontrol edilir.


AMBALAJLAMA
Normal paketleme, her bir klavye/tuş takımı aygıtı uygun bir kahverengi iç kutuya, ardından kahverengi iç kutuları standart bir dış kartona yüklemek üzere toplu güvenli paketlemedir.(Ahizeler ve Kancalar uygun bir dış kartona yüklenecektir).Özel paketleme ek ücrete tabidir.


NAKLİYE VE NAKLİYE ETİKETLERİ/İŞARETLERİ
Fiyat terimlerimiz EXW bazındadır, ancak anlaşmalı olduğumuz forwarder/nakliye şirketlerimiz ile mümkün olan en iyi nakliye fiyatlarını, çok uygun ve güvenilir bir analiz ve müzakere ile siz değerli müşterilerimize maliyet ve zamandan tasarruf sağlamak için elde edebiliriz.

Ekibimiz

Verimli Yönetim Ekibi

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 0

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 1

Zengin Endüstriyel Deneyim

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 2
Çin J&R Technology Limited şirket Profili 3

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 4

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 5

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 6

Profesyonel Ar-Ge Yetenekleri

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 7

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 8

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 9

Kaliteli Tedarik Zinciri Yönetimi

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 10Çin J&R Technology Limited şirket Profili 11

Sıkı Kalite Kontrol

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 12

Çin J&R Technology Limited şirket Profili 13

İletişim bilgileri